סיפורי הצלחה

צח בן שמואל פיתוח אישי אימון אישי מאמן אישי המלצות על צח הצלחה שינוי ניצחון

צחי יקירי!
השנה זכיתי להכירך מקרוב, הטוב שבאדם, עם לב ענק, מלא בנתינה , בעל חכמה ויושר, חבר אמיתי שניתן לי במתנה🎁
הראית לי את הדרך, אפשרת לי לבחור באיזה משקפיים להתבונן, להפעיל שיקול דעת, היית לי משענת לפרוק את אשר על ליבי, לחיות עם חיוך, לבחור ולראות את מה שבאמת חשוב..... היית לי מגדלור ! אין מילים להודות על שנקרית בדרכי.
זכיתי, זכיתי, זכיתי!

נ' 

לצחי המלאך שלי,

המאמן שלי, החבר שלי עם שק הנתינה ללא תחתית.

אף בעל מקצוע בעולם לא יוכל לתת את מה שנתת לי, אוזן קשבת, מסירות, מקצועיות, יצירתיות, ההובלה והאמונה בי וביכולותי, ונטיעת הביטחון.

ליווית אותי בשעות הכי קשות בחיי, היית קשוב לי בכל רגע וחיזקת אותי ברגעים הקשים ביותר. הרגשתי בהובלתך שאין דבר שאני לא יכולה לעשות

תודה ס' 

צח בן שמואל פיתוח אישי אימון אישי מאמן אישי הצלחה המלצה שינוי בחיים תודה

צחי איש יקר

כשפגשתי אותך לראשונה הייתי סקפטית לגבי התהליך, אבל חברה טובה המליצה לי עליך, הרגשתי שאני צריכה משהו שיהיה שם עבורי ויוביל אותי למשהו אחר. 

פגשתי בך אישיות כובשת המקשיבה לדברי ומנסה להאיר אותם באור שונה מזה אותו הארתי אני. גם אם טעיתי בדרך שלי לא אחת, לא שפטת אותי אלא נתת לי להבין שזה בסדר, זה חלק מהתהליך.

צחי נתת לי המון כלים להמשך הדרך שלא תמיד קל ליישם אותם, היית היחיד שהצליח להחדיר לי לתודעה שאני לא קורבן ושאני לא צריכה להיות קורבן ושאני אמא לביאה.

רציתי לומר לך שאתה איש שנקשרתי אליו, אתה איש סודי והצלחת בתקופה קצרה מאוד לרכוש את אמוני ולגרום לי להיפתח וזוהי הגדולה שבך

תודה על הכל   ג'

מהקטעים המופיעים הושמטו פרטים מזהים של הכותבים מטעמי צנעת הפרט.